Hotel

Hotel Churáňov leží v srdci Šumavy ve výšce 1 000 metrů nad mořem.

Hotel svým hostům nabízí ubytování ve standardně zařízených dvoulůžkových, třílůžkových a rodinných (čtyřlůžkových) pokojích, apartmánech s ložnicí a obývacím pokojem a také jednom mezonetovém apartmánu s ložnicí, obývacím pokojem a kuchyňkou. Každý pokoj je kompletně vybaven dle běžných trendů pro tříhvězdičkový hotel, LED TV, telefonem, bezpečnostním trezorem, vysoušečem vlasů, Wi-Fi a vlastním sociálním zařízením.

Dále je zde hostům k dispozici restaurace a kavárna s barem.

V letním období je hotel Churáňov ideálním místem pro pěší turistiku, cyklistiku, kdy je zajištěna na hotelu úschovna kol.

V zimním období je tato oblast centrem sjezdového i běžeckého lyžování. Pro naše hotelové hosty je k dispozici úschovna lyží. Hotel je ideálně položen přímo u jedné ze sjezdovek, což obzvlášť ocení rodiče s menšími dětmi a lyžařské kurzy. Pro naše ubytované hosty nabízíme výhodné ceny skipasů ve spolupráci s lyžařským areálem Zadov. 

WWW stránky lyžařského areálu Zadov -  www.lazadov.cz

K hotelu
se hosté pohodlně dostanou vlastním autem, kdy je hostům během celého pobytu zajištěno parkování zcela zdarma. Z Prahy 5 – Na Knížecí jede s přestupem ve Vimperku linkový autobus, který hosty doveze na autobusovou zastávku ,, Zadov – Hotel Churáňov“ . Nejbližší vlaková zastávka se nachází ve Vimperku (cca 13 km), odkud je možné pokračovat dále také autobusem.

Celý hotel je nekuřácký.

Své mazlíčky nechejte doma.

Pro neubytované hosty nabízíme možnost objednání snídaní a večeří na recepci hotelu.

V prostorách hotelu používejte prosím domácí obuv.

Těšíme se na vaši návštěvu a přejeme příjemný pobyt. 

Informace o zpracování osobních údajů GDPR 

Ubytovací řád 

 

Pobyt se zvýhodněným balíčkem si můžete přímo naklikat v online rezervačním systému