Masáže

RÁDI VÁS PŘIVÍTÁME VE ZCELA NOVĚ ZREKONSTRUOVANÝCH PROSTORÁCH PRO MASÁŽE A SOLÁRIUM. 


Regenerační masáž 

 

zlepšuje prokrvení masírované oblasti, vstřebávání otoků. Dle hmatů sval relaxuje nebo tonizuje, prospívá výživě tkání, zmírňuje bolest, stimuluje činnost lymfatického systému.

 Zdravotní masáž 

 

stimuluje žilní, cévní, lymfatický oběh. Uvolňuje fascie, svaly, šlachy, úpony, klouby, či orgánových systémů, ale také rozvolňuje energetické blokády.

 Rehabilitační masáž 

 

urychluje proces při doléčení pohybového aparátu, včetně svalů, pojivových tkání v různém stádiu poškození a poúrazových stavů.

Lymfatická ruční masáž 

 

je posilována imunita organismu, působí proti únavě, pomáhá odstraňovat otoky a také častému onemocnění, hluboce relaxační účinky, které přetrvávají 6 až 8 týdnů.

Lávové kameny

 

stimuluje krevní a lymfatický oběh, výživu tkáně, odplavuje z těla toxiny, regeneruje kůži, odbourává úzkost, únavu, stres a pozitivně ovlivňuje vnitřní orgány.

Exkluzivní komplexní antistresová masáž 

 

uvolňuje napětí v rovinách: fyzických, psychických, mentálních. Pomáhá zbavovat bolesti hlavy, migrény, stimuluje oběhový a lymfatický systém, obnovuje funkci imunitního systému, rozpouští napětí v naše a mysli.

Thajská masáž

 

je zaměřená na svaly, měkké tkáně a působí většinou do hloubky. Kombinuje strečinkové protahovací cviky a akupresurní body v jeden vyvážený celek. Řeší problém zkrácených svalů.

Baňkové ošetření

 

uvolňuje svalstvo, spazmy, gelózy do hloubky, zrychluje krevní a lymfatický oběh, čímž zároveň detoxikují, pročisťují tělo, uvolňují emoce.

Kraniosakrální ošetření

 

je vhodná při řešení nejrůznějších problémů a bolesti spojených pohybovým aparátem a dále při různých disfunkcích orgánů. Posiluje organismus a podporuje odolnost proti nemocem.

Transformační ošetření

 

je zážitkové, systematické pozitivně orientované a zaměřené na změnu. Důraz je kladen na zvýšení sebeúcty, posílení jeho schopnosti rozhodovat a přijetí odpovědnosti. Jeho chování je v souladu s jeho sebepojetím.

MASÁŽ NEBO OŠETŘENÍ NA MÍRU

 

Každý člověk je originál, proto i přístup pomoci je individuální. Kombinací technik a vlastních zkušeností je provedena masáž nebo ošetření na míru. Techniky jsou vybrány po dohodě s klientem, sestaveny a vybrány, dle jeho aktuálního psychického rozpoložení a zdravotního stavu. Díky vhodných zvolených kombinací, osobního přístupu a klidnému harmonickému prostředí, které je vytvořeno za pomoci relaxační hudby dojde k nastartování ozdravného procesu, jak po fyzické, tak i po psychické stránce.Pobyt se zvýhodněným balíčkem si můžete přímo naklikat v online rezervačním systému